Kamuoyuna Duyuru | Kınıyoruz

Bu akşam Rizespor'la oynanan müsabakadan sonra Fenerbahçe Spor Kulübü oyuncularını taşıyan otobüse, Trabzon Havaalanı'na doğru seyir halinde iken Sürmene ilçesinde sebebini, şeklini ve kimlerin yaptığını net olarak henüz bilmediğimiz alçakça bir saldırı yapıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Değil spor, insanlık ve erdemle bağdaşmayan bu saldırıyı kabul etmemiz mümkün değildir.

Bu menfur ve meczup saldırı sonrası, yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran’a acil şifalar diliyoruz ve bir an önce sağlığına kavuşmasını bekliyoruz.

Bununla birlikte saldırının nasıl olduğu ve kimler tarafından yapıldığı bilinmediği halde Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticisi Mahmut Uslu ile medya organlarında bir şehrin ve bir kulübün linç edilme gayretinin amacını net bir şekilde anlıyoruz ve hayretler içerisinde karşılıyoruz.

Bu da yetmezmiş gibi Trabzonspor kulübü Yöneticisinin olayla hiç alakası olmadığı belli konulardan bahsederek neyi amaçladığını da idrak edemiyoruz. 

Her ne kadar adalete inancımız zayıflamış olsa da bu menfur saldırıyı gerçekleştirenlerin en ağır cezaya çarpılacağını görmek istiyor, Türk futbolunda yazımızda bahsettiğimiz türden yöneticileri artık görmek istemiyoruz. 

Saygılarımızla.


 

 

Bu kategoriden diğerleri: